Fotografie Barvy Velikosti

Autentická barva zboží


autentická barva zboží

V našem obchodě (ozonee.cz) se snažíme co nejlépe odrážet aktuální barvy zboží, které prodáváme. V závislosti na světle (umělé, denní světlo, dioda, fluorescenční ...) mohou některé barvy podle odstínu materiálu a barvy mít různé odstíny. V popisu položky dáváme správnou barvu položky.
V zájmu o přesné reprodukce produktu lze všechny naše fotografie rozšířit tak, aby zákazník mohl pečlivě prohlédnout předmět, který je prodáván.


Minimální rozdíly barev mohou vyplývat z jednotlivých nastavení a kalibrace barev na monitoru zákazníka. LCD monitory mají tendenci zobrazovat velmi jasný obraz se živými barvami.
Všechny fotografie produktů jsou tzv Obrazy "REAL PHOTO" - vyrobené pomocí profesionálních fotografických zařízení pomocí studiových lamp.


Fotografie jsou majetkem ALPHA FASHION. Máme plné autorské právo a nesouhlasíme s jejich používáním, kopírováním a reprodukcí bez našeho vědomí a souhlasu (podle zákona o autorských právech a souvisejících právech).


Velikost oblečení

Společnost OZONEE nabízí různé zboží, které splňují vysoké nároky spokojených zákazníků. Máme širokou škálu výrobků od různých výrobců, proto doporučujeme, abyste nedodrželi velikost štítku, který je uveden v popisu produktu. Většina výrobců má jinou velikost.


Proto pro každý produkt viditelný v našem obchodě je připojena tabule velikosti. Před zakoupením je zákazník povinen tuto tabulku přečíst, aby se vyhnul nákupu nesprávné velikosti.


Kvůli spolehlivosti dat měříme oblečení zepředu, ploché, bez protahování, s knoflíky nebo zámkem na zip (pokud má jeden). Chcete-li odpovídat novému oděvu, doporučujeme měřit své oblíbené a nejvhodnější oblečení stejným způsobem. Pro získání obvodu získané hodnoty násobte x2


V každém modelu se měří jeden kus z každé velikosti, proto mohou existovat minimální rozdíly v rozměrech uvedených v tabulce (tolerance +/- 3 cm).

pixel